Buduję jutro. Dzisiaj.

+48 886 742 449

office@mate-marketing.pl

Automatyzacja sprzedaży

Zawsze chciałeś mieć swój produkt cyfrowy? Taki, który będzie dla Ciebie pracował nawet w momencie, kiedy robisz coś innego? Jeśli tak, to zastanów się nad tym rozwiązaniem.

Ta usługa jest dedykowana dla osób, które mają swoją społeczność i szukają kolejnego produktu do wdrożenia, bazując na swojej marce Osobistej lub marce firmy. Nie skreślam tutaj osób, które dopiero chcą wypuścić swój produkt, ale to potrwa znacznie dłużej.

Cały proces trzeba dokładnie zaplanować i wdrażać kolejne elementy krok po kroku. W tej usłudze podchodzimy kompleksowo. Twoim zadaniem jest przekazanie swojej wiedzy, najlepiej jak potrafisz.

Sprawdź szczegóły
<< Wróć

Automatyzacja sprzedaży

Sprzedaż kursów/e-booków

Społeczność będzie atutem

Platforma do webinarów

Autoresponder oraz płatności

Podstawą jest budowanie swojej bazy mailingowej, gdzie często słyszymy, że sam e-mail nic nie znaczy. Prawda jest inna, bo ludzie czytają maile. Jeśli tylko 30% osób z bazy 10.000 maili odczyta Twoją wiadomość, następnie niech 1% z nich kupi od Ciebie produkt o wartości 497zł, zarabiasz 10.000zł. Łącznie daje to 14 910 zł, ale odejmujemy koszta związane ze stworzeniem automatyzacji.


Tak, automatyzacja pracuje za Ciebie, kiedy śpisz, jedziesz samochodem, jesteś na ważnym spotkaniu.

Realizacje